Nazende Cafe
Nazende Cafe
Nazende Cafe
Nazende Cafe
Nazende Cafe
Nazende Cafe
Nazende Cafe
Nazende Cafe
Nazende Cafe

Nazende Cafe

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Nazende Cafe


Kafemiz, İstanbul Halkalı’nın 1 numara parlayan yıldızı olarak , Meydan Halkalı Residence’ın içinde yer alıyor. Nazende Kafe müşterilerine iç veya dış mekanlarda; eşsiz serpme kahvaltı, yemek, tatlı, kahve ve nargile lezzetlerini konforlu atmosferi ile birlikte sunmaktadır. Kalitesinden ötürü yemek, tatlı ve kahve dostlarına Halkalı cafelerinin en mükemmel ortamını sunmaktadır. Üniversite öğrencilerine de unutmayarak indirimler sunmaktadır. Nargilede bile Küçükçekmece mekanları arasında tek adres olmamızın sebebi, nargile tütünlerini kaliteli kullanarak ve işinde usta ekibimiz ile sizlere en iyi nargile keyfi yaşatmaktır.

Mekanın ferah dekoru ile sizlere en iyi ortamı sunmak için buradayız. Bahçemizi evinizin bahçesindeymiş hissi verecek şekilde tasarladık. Özellikle gençlerimize arkadaşlarıyla takılabilecek konforlu bir ortam oluşturduk. Maç yayınlarımız mevcut olup derbi heyecanını birlikte yaşamak için maç sevenleri de Nazende Cafe’yi ziyaret etmeleri için Meydan Halkalı Residence’a bekliyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin