Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat
Pops Balat

Pops Balat
Bu işletme Fatih • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Pops Balat


Pops Balat Cafe menüsü ve sıcaklığı ile, Balat kafeleri arasında en favori mekanlardandır. Yüksek tavanı, bol saksılı, geniş ve aydınlık iç mekanı, nostaljik odun sobası ve özellikle de kışın sobanın üzerinde pişen kestane ikramları ile direkt kalpleri kazanan sıcacık sevgi dolu bir yer. Ne yazık ki yemek veya atıştırmalık seçenekleri yok ama 3. dalga kahve sevenlerin hoşuna gidecek bol seçenekli Yöresel ve Türk kahveleri ile meşhur. Bir de inanılmaz güler yüzlü sıcak çalışanları. Sizleri de bu sıcak sevgi dolu ortama mutluluğumuzu paylaşmaya sohbetimizi kahve ile tatlandırmaya bekleriz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin