Sera Cafe
Sera Cafe
Sera Cafe
Sera Cafe
Sera Cafe
Sera Cafe

Sera Cafe

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Sera Cafe


Bayrampaşa Adapark’ın narin havası ve güzelliği insanı mesh edecek kadar etkilidir. Birde Sera Cafe Bayrampaşa gibi güzel bir yerde hoş bir masaya oturmuş yemeğinizi yiyorsanız keyfinize diyecek bir şey yok. Zira cafemiz keyfinizi en üst yere taşıyacak kadar özel bir yer. Geniş menüsünde günün her saatinde ve her damağa uygun tatlar bulunduran Bayrampaşanın bu eşsiz mekanı; rahatlık ve mutluluğu masalara taşımayı ihmal etmiyor. Cafemizde eğlence sevenler için nargile servisi yapıldığını ve derbi izleyecek ortam olduğunu da hatırlatalım.

Kendinizi ödüllendirin, İtalyan ve Türk mutfağından yemeklerin tadını çıkarın. En seçici misafirlerimizi dahi memnun etmek için leziz serpme kahvaltı ve yemeklerimizin yanında çok sayıda lezzetler sizi bekliyor. Serinletici dondurmamız ile, atıştırmalık veya yemek sonrası tatlı olarak kendinizi şımartabilirsiniz. Bizde leziz bir kahvaltı için hiçbir engel yok.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin