Shozy Cafe
Shozy Cafe
Shozy Cafe
Shozy Cafe
Shozy Cafe
Shozy Cafe
Shozy Cafe
Shozy Cafe
Shozy Cafe

Shozy Cafe

Bu işletme Küçükçekmece • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Shozy Cafe


Shozy Cafe, Küçükçekmece cafeler arasında en iyisi olmayı başardı. 60 yıllık deneyim ile kafe ve restoran alanında hızlıca büyümekte ve şu anda ise İstanbul’daki cafeler arasında en iyisi olmak için güçlü ekiple çalışmaya devam ediyor. Bu bilgi birikimimizi siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet vermek maksadıyla, 2013 yılında ilk mekanımız; Shozy’i açtık. İlk şubemizde, dünya mutfağından seçme lezzetlerle beraber kahvenin en nefis çeşitlerini siz dostlarımızın beğenisine sunduk.

Kahve menümüzdeki ürünleri, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerini harmanlayıp, tam kıvamında kavurarak el yapımı kahveler hazırlıyoruz.Hayatın yoğun temposu içinde kendinizi ödüllendirmek, bir mola vermek ve ya arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek istediğiniz zamanlarda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin