Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra
Shubra

Shubra

Ortalama Değerlendirmeler

Bu işletme bazı kullanıcılar ile oylanmaktadır.Oylama yapan insanlar mekana gitmiş veya gitmemiş olabilir.Bu puanlama %100 doğrulama garantisi ifade etmez.

İşletme Hakkında

Shubra Beykoz

1 Aralık 2014 tarihinde Beykoz’un nadide yerlerinden Çubuklu’da hizmete açıldı. Fatih köprüsünden kavacık çıkışına 10 dk, Acarkent Paşabahçe bağlantı yoluna 5 dk, Beykoz merkeze 5 dk, Kanlıca’ya 5 dk uzaklıktadır.

İstanbul Beykoz’un eşsiz boğaz manzarasıyla İstinye, Yeniköy, Tarabya açısıyla dünya mutfağının leziz tatlarına ev sahipliği yapan Shubra, dört ana lezzet profili (Meksika, Fransız, İtalyan, Türk) trend olarak doğu ve batı birleşimlerinin harmanlandığı konseptiyle misafirlerini ağırlıyor. 50 kişilik açık ve 175 kişilik kapalı olmak üzere toplamda 325 kişi kapasiteli restoranımızda özel günler, kutlamalar, doğum günü organizasyonları ya da özel VIP odalarımızda sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Günümüz yüksek trendleri ele alındığında restaurant işletmeciliğinin özel bir öneme sahip olduğu görülür. İnsanların yemekten vazgeçemeyeceği düşünülürse; önce müşteri memnuniyetini hedeflemiş, kaliteli, güvenilir kafelerin başarılı olması kaçınılmazdır. Bizler de gelen misafirlerin kendilerine, lezzetlivr kaliteli yemekler, dünya markası kahveler ve tatlı krizi tutanlara birbirinden harika tatlılar sunulduğu Shubra Cafe’de, dekorasyon ve tasarımlarımla göze çarpıyoruz.

“Tebdil-i mekanda ferahlık vardır” atasözü tam olarak mekanımızı tarif etmektedir. Yeşiliyle, mavisiyle, ormanıyla, mükemmel doğasının vermiş olduğu o eşsiz rahatlığı, zarifliği ve muazzam manzarasıyla hiçbir yerde bulamayacağınız bu mekanda sınırsız hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Mekan Fotoğrafları